Warsztaty z Muzeum Ceramiki na otwarcie nowego przedszkola

Mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział we wtorkowych wydarzeniach towarzyszących otwarciu nowego budynku Przedszkola Publicznego nr 3 przy ul. Narcyzów 22 w Bolesławcu. Piękna pogoda pozwoliła nam zafundować przybyłym rodzinom i dzieciom ceramiczne warsztaty pełne radości.

Do dziś nie możemy wyjść z podziwu dla kreatywności i umiejętności, jakie nosi w sobie najmłodsze pokolenie bolesławian. Zachwycaliśmy się dziecięcymi wzorami powstającymi na biskwitach przy użyciu stempelków. Byliśmy także pod wrażeniem postępów, jakie uczestnicy warsztatów czynili na naszych oczach.

Swoje talenty najmłodsi odkrywali także pod okiem pana Jarka, naszego specjalisty od zabaw z gliną, który zapoznawał przy swoim stanowisku z arkanami rzeźbienia w glinie. Organizatorzy wydarzenia zadbali także o wiele innych ciekawych atrakcji, dlatego tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy być z Wami! Jest to najlepsza ocena, jaką moglibyście nam wystawić. Dziękujemy!

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 3 oraz do zespołu pracowników przedszkola za zaproszenie na to fantastyczne wydarzenie. Dziękujemy również MOSiR Bolesławiec za pomoc logistyczną.

Korzystając z okazji, gratulujemy całemu zespołowi ludzi, których praca pozwoliła stworzyć w Bolesławcu kolejne, przyjazne dzieciom miejsce.