logo projektu interreg cz_pl
Strona internetowa wykonana w ramach projektu nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000086 pn „Bolesławiec-Vrchlabí – aktywna transgraniczna współpraca muzeów”, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

   bilety  |  kontakt | PL | CZ | EN

Menu

Pracownicy

Anna Bober-Tubaj

dyrektor
+48 75 644 22 00
a.bober-tubaj@muzeum.boleslawiec.net

Tadeusz Orawiec

kustosz
+48 75 644 22 00
t.orawiec@muzeum.boleslawiec.net

Michał Karpiński

kustosz
+48 75 644 22 00
m.karpinski@muzeum.boleslawiec.net

Barbara Glinkowska

starszy konserwator
+48 75 644 22 00
b.glinkowska@muzeum.boleslawiec.net

Anna Puk

kustosz
+48 75 644 22 00
a.puk@muzeum.boleslawiec.net

Michał Czerniawski

edukator muzealny
+48 75 644 22 00
m.czerniawski@muzeum.boleslawiec.net

Jarosław Sawicki

obsługa Punktu Informacji Turystycznej
+48 75 644 00 90
j.sawicki@muzeum.boleslawiec.net

Jacek Chlastawa

asystent muzealny, obsługa Punktu Informacji Turystycznej
+48 75 644 00 90
j.chlastawa@muzeum.boleslawiec.net

Skip to content