Warsztaty wielkanocne

Warsztaty wielkanocne online dla przedszkolaków

Wzorem lat poprzednich Muzeum Ceramiki zaprasza do wspólnej zabawy podczas warsztatów wielkanocnych. Niestety w tym roku organizacja warsztatów w muzeum okazała się niemożliwa. Dlatego przygotowaliśmy ponad 1500 indywidualnych pakietów z materiałami plastycznymi dla przedszkolaków. Zawartość pakietów można wykorzystać do wykonania świątecznych ozdób w grupach przedszkolnych lub indywidualnie w domach.

Pakiety zostały przygotowane i dostarczone do bolesławieckich przedszkoli z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Poniżej zamieszczamy film, na którym artystka Barbara Bednarowicz objaśnia krok po kroku sposób wykonania wielkanocnych dekoracji z użyciem tych materiałów.

Życzymy udanej zabawy!​

Uprzejmie przypominamy, że warsztaty powinny się odbywać pod nadzorem osoby dorosłej. W zależności od wieku i umiejętności dziecka przed przystąpieniem do pracy prosimy przygotować we własnym zakresie klej lub szpilki.
Warsztaty wielkanocne