logo projektu interreg cz_pl
Strona internetowa wykonana w ramach projektu nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000086 pn „Bolesławiec-Vrchlabí – aktywna transgraniczna współpraca muzeów”, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

   bilety  |  kontakt | PL | CZ | EN

Warsztaty wielkanocne

Warsztaty wielkanocne online dla przedszkolaków

Wzorem lat poprzednich Muzeum Ceramiki zaprasza do wspólnej zabawy podczas warsztatów wielkanocnych. Niestety w tym roku organizacja warsztatów w muzeum okazała się niemożliwa. Dlatego przygotowaliśmy ponad 1500 indywidualnych pakietów z materiałami plastycznymi dla przedszkolaków. Zawartość pakietów można wykorzystać do wykonania świątecznych ozdób w grupach przedszkolnych lub indywidualnie w domach.

Pakiety zostały przygotowane i dostarczone do bolesławieckich przedszkoli z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Poniżej zamieszczamy film, na którym artystka Barbara Bednarowicz objaśnia krok po kroku sposób wykonania wielkanocnych dekoracji z użyciem tych materiałów.

Życzymy udanej zabawy!​

Uprzejmie przypominamy, że warsztaty powinny się odbywać pod nadzorem osoby dorosłej. W zależności od wieku i umiejętności dziecka przed przystąpieniem do pracy prosimy przygotować we własnym zakresie klej lub szpilki.
Warsztaty wielkanocne
Warsztaty wielkanocne
Skip to content