Zapraszamy do Centrum Dawnych Technik Garncarskich

Choć otwarcie Centrum Dawnych Technik Garncarskich odbyło się niespełna miesiąc temu, my wciąż wspominamy to pełne emocji wydarzenie. Jesteśmy pod wrażeniem występu, jakim uświetniła nasze święto wrocławska Gwardia Gryfa. Wszystkim tym, którzy nie mieli okazji wzięcia udziału w otwarciu CDTG, śpieszymy z krótką relacją filmową wykonaną przez zaprzyjaźnionego z Gwardią Gryfa mediaarth.

Mamy nadzieję, że materiał filmowy zaostrzy Wasze apetyty na wizytę w Centrum Dawnych Technik Garncarskich. Warto odwiedzić nas jeszcze w tym roku, bowiem ze względu na olbrzymie zainteresowanie uczniów i przedszkolaków, jeszcze do końca grudnia 2023 r. wstęp do CDTG oraz udział w warsztatach ceramicznych są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy! Czekamy na Was!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty CDTG.