Z przyjemnością informujemy, że właśnie rozpoczęliśmy zapisy na warsztaty świąteczne dla przedszkoli oraz szkół. W tym roku przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego!

Tegoroczne warsztaty bożonarodzeniowe będą realizowane w dwóch lokalizacjach: w nowo otwartym Centrum Dawnych Technik Garncarskich (ul. Kutuzowa 14) oraz w Punkcie Informacji Turystycznej (Rynek 19/21). W każdym z tych budynków czekać na Was będzie osobna oferta zajęć oraz wszelkie materiały potrzebne do wykonania niepowtarzalnej świątecznej pamiątki. Zapraszamy do zapisów!

Ceramiczne Warsztaty świąteczne w CDTG (ul. Kutuzowa 14)
– mają charakter zajęć z gliną – prace będą wypalane i dostępne do odbioru przed Świętami Bożego Narodzenia
– technika oraz temat zajęć wybierany jest przez prowadzącego w oparciu o wiek uczestników
– czas trwania zajęć ok. 45 minut