Stroje i maski karnawałowe. Zaproszenie na warsztaty do Muzeum Ceramiki.

*Jak co roku w okresie ferii Muzeum Ceramiki przygotowało specjalną bezpłatną ofertę warsztatową skierowaną do dzieci i młodzieży.*

Warsztaty odbędą się w dniach 23-26 stycznia 2018 r. w godzinach 09.00-15.00 w Dziale Historii Miasta przy ul. Kutuzowa 14. Zajęcia rozpoczynać się będą o pełnych godzinach i trwać będą około 45 minut. Ostatnie zajęcia rozpoczną się o godz. 14.00.

Tematem zajęć plastycznych organizowane tradycyjnie w okresie karnawału będzie wykonywanie masek karnawałowych. Z wykorzystaniem przygotowanych szablonów i materiałów plastycznych – papieru, bibuły, tkanin, cekinów itd. – uczestnicy będą mogli stworzyć kolorowe maski przydatne uczestnikom zabaw towarzyskich i balów przebierańców. Zajęcia pobudzają wyobraźnię i umożliwiają rozwój umiejętności kreatywnego myślenia.

Zainteresowane udziałem grupy prosimy o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 75 644-22-00 lub mailowo: poczta@muzeum.boleslawiec.net. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!

!http://www.muzeum.boleslawiec.net/images/galleries/431/logo.jpg!