III wakacyjny fotomaraton „Z aparatem przez Bolesławiec”

Wakacje trwają w najlepsze. Letnia pogoda zachęca do spacerów po mieście, podczas których można odkryć znane miejsca na nowo. Stąd też zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników fotografowania do udziału w trzeciej już edycji fotomaratonu „Z aparatem przez Bolesławiec”, przygotowanego przez Muzeum Ceramiki i Stowarzyszenie Fotograficzne „Camera”, który odbędzie się 29.07.2023 r. (sobota). Podglądanie życia miasta przez obiektyw aparatu jest ciekawym pomysłem na spędzenie sobotniego przedpołudnia.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9.30 w biurze fotomaratonu (Punkt Informacji Turystycznej, Rynek 19/21) i potrwa do godz. 15.00. Zadaniem uczestników będzie wykonanie i dostarczenie w wersji elektronicznej do biura fotomaratonu pięciu fotografii dotyczących wyznaczonych tematów, które będą podawane do wiadomości uczestnikom o kolejnych pełnych godzinach. Zdjęcia należy wykonać w określonej kolejności i przekazać organizatorom na zakończenie wydarzenia. Zgłoszone fotografie zostaną poddane ocenie przez trzyosobowe jury. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz prezentacja wykonanych zdjęć odbędą się 30.07.2023 r. (niedziela) w Punkcie Informacji Turystycznej (Rynek 19/21) o godz. 12.00.

ul. Rynek 19/21

29 lipca 2023 r. (sobota)

godz. 9.30-15.00

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody