logo projektu interreg cz_pl
Strona internetowa wykonana w ramach projektu nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000086 pn „Bolesławiec-Vrchlabí – aktywna transgraniczna współpraca muzeów”, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

   bilety  |  kontakt | PL | CZ | EN

„Na przekór rzeczywistości”

XI Doroczna Wystawa Stowarzyszenia Fotograficznego "Camera"

Zapraszamy na bolesławiecki rynek w sobotę 18 grudnia 2021 r. o godz. 14.00 na spotkanie towarzyszące otwarciu dorocznej wystawy SF „Camera”, zatytułowanej „Na przekór rzeczywistości”. Jest to już jedenasta wystawa podsumowująca kolejny rok działalności “Camery”, w którym nie zabrakło przedsięwzięć promujących stowarzyszenie i popularyzujących dorobek zrzeszonych w nim entuzjastów fotografii. Ekspozycja została przygotowana we współpracy z Muzeum Ceramiki w Bolesławcu.

W wystawie uczestniczy w tym roku 28 autorów:

Joanna Bruździńska,

Dagmara Brzezicka,

Paweł Brzezicki,

Jarosław Cembrowicz,

Iwona Champlewska,

Magda Gałkiewicz,

Stanisław Graczyk,

Krzysztof Jędrzejczyk,

Agnieszka Karczmarz,

Paweł Kijewski,

Rafał Klimek,

Magda Konieczna,

Piotr Koza,

Krzysztof Łukasiewicz,

Grzegorz Matoryn,

Katarzyna Matoryn,

Marzena Ostrowska,

Nicola Ostrowska,

Jerzy Paluszczyszyn,

Andrzej Pękała,

Robert Pomichter,

Urszula Popielarz,

Mariusz Ryż,

Piotr Sadowski,

Grzegorz Sidorowicz,

Janusz Wilk,

Bartosz Witaszczyk,

Dominika Zajączkowska.

Każdy z uczestników wybrał ze swojego archiwum jedno zdjęcie, będące w jego subiektywnej ocenie podsumowaniem i refleksją nad mijającym rokiem. Ile doświadczeń – tyle różnych prac, które razem tworzą swoistą mozaikę tematów, motywów, ujęć, barw i różnych technik fotograficznych. Zdjęcia ukazują indywidualne postrzeganie świata, różną wrażliwość i pojmowanie otaczających nas „spraw zwykłych i niezwykłych”.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Skip to content