„Na przekór rzeczywistości”

XI Doroczna Wystawa Stowarzyszenia Fotograficznego "Camera"

Zapraszamy na bolesławiecki rynek w sobotę 18 grudnia 2021 r. o godz. 14.00 na spotkanie towarzyszące otwarciu dorocznej wystawy SF „Camera”, zatytułowanej „Na przekór rzeczywistości”. Jest to już jedenasta wystawa podsumowująca kolejny rok działalności “Camery”, w którym nie zabrakło przedsięwzięć promujących stowarzyszenie i popularyzujących dorobek zrzeszonych w nim entuzjastów fotografii. Ekspozycja została przygotowana we współpracy z Muzeum Ceramiki w Bolesławcu.

W wystawie uczestniczy w tym roku 28 autorów:

Joanna Bruździńska,

Janusz Wilk,

Bartosz Witaszczyk,

Dominika Zajączkowska.

Każdy z uczestników wybrał ze swojego archiwum jedno zdjęcie, będące w jego subiektywnej ocenie podsumowaniem i refleksją nad mijającym rokiem. Ile doświadczeń – tyle różnych prac, które razem tworzą swoistą mozaikę tematów, motywów, ujęć, barw i różnych technik fotograficznych. Zdjęcia ukazują indywidualne postrzeganie świata, różną wrażliwość i pojmowanie otaczających nas „spraw zwykłych i niezwykłych”.

Uprzejmie informujemy,

że w dniach 30-31 marca i 1 kwietnia 2024 r.

wszystkie nasze placówki są nieczynne