XI doroczna wystawa SF "Camera"

„Na przekór rzeczywistości”

XI Doroczna Wystawa Stowarzyszenia Fotograficznego "Camera"

Jedenasta doroczna wystawa Stowarzyszenia Fotograficznego „Camera” zaprezentowana tym razem na bolesławieckim rynku została otwarta w sobotę 18 grudnia 2021 r. W spotkaniu licznie uczestniczyli członkowie stowarzyszenia. Zebranych gości przywitali: Anna Bober-Tubaj (dyrektor Muzeum Ceramiki w Bolesławcu) i Jerzy Paluszczyszyn (prezes SF „Camera”), którzy podsumowali kolejny rok działalności stowarzyszenia oraz złożyli gratulacje biorącym udział w wystawie pasjonatom fotografii.

W wystawie uczestniczy w tym roku 28 autorów:

Joanna Bruździńska,

Janusz Wilk,

Bartosz Witaszczyk,

Dominika Zajączkowska.

Każdy z autorów zaprezentował jedno zdjęcie będące podsumowaniem i subiektywną refleksją nad mijającym 2021 rokiem. Uczestnicy spotkania otrzymali towarzyszący wystawie pamiątkowy katalog.

Wystawę można oglądać do 31 stycznia 2022 r.
Zapraszamy!

Uprzejmie informujemy,

że w dniach 30-31 marca i 1 kwietnia 2024 r.

wszystkie nasze placówki są nieczynne