Natalia Fryc

Wyniki konkursu “Dziecko w muzeum”

Jest nam niezwykle miło ogłosić wyniki konkursu, ogłoszonego z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Aby wziąć w nim udział, należało przygotować dowolną techniką pracę plastyczną przedstawiającą muzeum widziane z perspektywy najmłodszych gości.

Przesłane prace zaskoczyły nas ciekawą interpretacją tematu, pomysłowością i starannością wykonania. Cieszy nas również duże zainteresowanie konkursem. Otrzymaliśmy 33 prace, które oceniane były w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej klas I-IV, uczniowie szkoły podstawowej klas V-VIII. W każdej z nich muzealne jury przyznało trzy nagrody w postaci voucherów o wartości 50 zł.

Dziękujemy za udział w konkursie wszystkim dzieciom! Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Z autorami nagrodzonych prac skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia terminu odbioru nagrody.

Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszej strony.

Już niedługo pojawi się na niej oferta wakacyjnych zajęć muzealnych! Przygotowaliśmy na okres letni wiele atrakcji.

Nagrodzone prace

Przedszkolaki
Szymon Chwaszcz
Zuzanna Kuczyńska
Zuzanna Szczepaniak
Klasy I-IV
Alicja Raczko
Emilia Sudół
Nikola Wieczorkiewicz
Klasy V-VIII
Miłosz Wojtowicz
Natalia Fryc
Weronika Zielińska

Uprzejmie informujemy,

że w dniach 30-31 marca i 1 kwietnia 2024 r.

wszystkie nasze placówki są nieczynne