logo projektu interreg cz_pl
Strona internetowa wykonana w ramach projektu nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000086 pn „Bolesławiec-Vrchlabí – aktywna transgraniczna współpraca muzeów”, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

   bilety  |  kontakt | PL | CZ | EN

Warsztaty bożonarodzeniowe w Muzeum Ceramiki

Przedświąteczny okres to wspaniała okazja, żeby wspólnie stworzyć coś niezwykłego oraz… ustanowić rekord!

Muzeum Ceramiki zaprasza dzięcięce grupy zorganizowane w wieku od 5 do 12 lat na nietuzinkowe warsztaty bożonarodzeniowe. Wspólnie przygotujemy efektowne ozdoby i zaskakujące zabawki świąteczne. Chcielibyśmy także stworzyć z Wami najdłuższy łańcuch bożonarodzeniowy w Bolesławcu! Mamy nadzieję, że ustanowimy wspaniały rekord!

Warsztaty odbywać się będą w dni robocze od 6 do 17 grudnia w godzinach 9.00 do 15.00 w Punkcie Informacji Turystycznej w Bolesławcu, Rynek 19/21. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Zapisów można dokonać drogą telefoniczną 75 644 22 00 lub mailem na adres poczta@muzeum.boleslawiec.net.

Udział w zajęciach jest bezpłatny! 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!​

Pamiętajcie, że w czasie pandemii w pomieszczeniach obowiązuje nakaz noszenia maseczek. Zastrzegamy również, że ze względu na dynamiczną sytuację epidemiologiczną warsztaty w stacjonarnej formule mogą zostać odwołane!

Skip to content