Warsztaty bożonarodzeniowe w Muzeum Ceramiki

Przedświąteczny okres to wspaniała okazja, żeby wspólnie stworzyć coś niezwykłego oraz… ustanowić rekord!

Muzeum Ceramiki zaprasza dzięcięce grupy zorganizowane w wieku od 5 do 12 lat na nietuzinkowe warsztaty bożonarodzeniowe. Wspólnie przygotujemy efektowne ozdoby i zaskakujące zabawki świąteczne. Chcielibyśmy także stworzyć z Wami najdłuższy łańcuch bożonarodzeniowy w Bolesławcu! Mamy nadzieję, że ustanowimy wspaniały rekord!

Warsztaty odbywać się będą w dni robocze od 6 do 17 grudnia w godzinach 9.00 do 15.00 w Punkcie Informacji Turystycznej w Bolesławcu, Rynek 19/21. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Zapisów można dokonać drogą telefoniczną 75 644 22 00 lub mailem na adres poczta@muzeum.boleslawiec.net.

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!​

Pamiętajcie, że w czasie pandemii w pomieszczeniach obowiązuje nakaz noszenia maseczek. Zastrzegamy również, że ze względu na dynamiczną sytuację epidemiologiczną warsztaty w stacjonarnej formule mogą zostać odwołane!

Uprzejmie informujemy,

że w dniach 30-31 marca i 1 kwietnia 2024 r.

wszystkie nasze placówki są nieczynne