Praktyki u Wenkego – warsztaty plastyczne w Muzeum Ceramiki

Nowy rok rozpoczynamy informacją o przedłużeniu ekspozycji wystawy czasowej “Produkcja rzemieślnicza w Jaromierzu”, którą można zwiedzać jeszcze do końca stycznia w Dziale Historii Miasta przy ul. Kutuzowa 14. W związku z tym, zapraszamy Was również do wzięcia udziału w “Praktykach u Wenkego”– warsztatach prezentujących nietuzinkowe czeskie rzemiosło, połączonych z iście detektywistycznym zwiedzaniem wystawy. To ostatni moment, aby zapoznać się z ciekawą ekspozycją i przy okazji wziąć udział w atrakcyjnych zajęciach.

W ramach warsztatów uczestnicy zwiedzą wystawę czasową, wezmą udział w rozwiązywaniu łamigłówek i zadań dotyczących ekspozycji oraz ozdobią tradycyjną metodą kartonowe pudełeczko lub ramkę na zdjęcie.

Zajęcia odbywać się będą: 11.01., 13.01., 18.01., 20.01., 25.01., 27.01. w godzinach od 10:00 do 14:00.

Warsztaty przeznaczone są dla grup zorganizowanych. Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 75 644 22 00 lub email: poczta@muzeum.boleslawiec.net.

Cena udziału w zajęciach to 8 zł za osobę.

Serdecznie zapraszamy!

Jednocześnie przypominamy, że zajęcia odbywają się w reżimie sanitarnym.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!​

Mamy jeszcze wolne terminy! Zapraszamy do kontaktu: 75 644 22 00