Muzealne warsztaty trwają w najlepsze

Za oknami chłód, nieśmiało spadają pierwsze płatki śniegu, a muzealnicy niestrudzenie, na przekór jeszcze jesiennej aurze, energicznie prowadzą kolejny dzień warsztatowych przygód. Dzisiaj naszą elfią fabrykę świątecznych ozdób odwiedziły kolejne grupy śmiałków, którzy chcą dołożyć swoją “cegiełkę” do rekordu, który będziemy starali się ustanowić. Oto najnowsze doniesienia

Dziś Przedszkole Nibylandia: grupy “Dzwoneczki”, “Piotruś Pan” oraz “Hak” dołożyły wspólnie 15,7 m do naszego łańcucha. Z kolei kl. III A ze Szkoły Podstawowej nr 2 dodała fragment o długości aż 24,6 m, dzięki czemu nasza ozdoba mierzy już 156,9 m! I wciąż rośnie!

Gdybyście jeszcze nie wiedzieli, to pomocnicy św. Mikołaja pracują w Rynku w Punkcie Informacji Turystycznej. Jeśli zajrzycie przez świątecznie przyozdobione okna, na pewno zobaczycie jak elfia brygada uwija się przy produkcji najdłuższego bolesławieckiego łańcucha świątecznego i innych świątecznych precjozów! Kolejne doniesienia o łańcuchowym rekordzie już wkrótce!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!​

Mamy jeszcze wolne terminy! Zapraszamy do kontaktu: 75 644 22 00

Uprzejmie informujemy,

że w dniach 30-31 marca i 1 kwietnia 2024 r.

wszystkie nasze placówki są nieczynne