Zapraszamy do udziału w napoleońskiej odsłonie konkursu „Bolesławiec. Do trzech razy detal”.

Na zwycięzców czeka 10 egzemplarzy publikacji Opowieści napoleońskie pogranicza śląsko-saksońskiego / Napoleonische Geschichten aus der Sächsisch-Schlesischen Grenzregion / Napoleonic tales from the Silesian-Saxon Border, prezentującej wydarzenia związane z kampanią napoleońską, które miały miejsce w okolicach Bolesławca i Reichenbachu.

Zadaniem uczestników jest poprawna identyfikacja 3 bolesławieckich obiektów na podstawie załączonych zdjęć detali architektonicznych (należy podać nazwę ulicy i – w przypadku budynków – numer domu).

Aby wziąć udział w konkursie, należy dokonać przynajmniej jednej poprawnej identyfikacji oraz przesłać odpowiedź podpisaną pełnym imieniem i nazwiskiem na adres:

poczta@muzeum.boleslawiec.net.

Termin nadsyłania odpowiedzi mija 15 grudnia 2021 o godz. 20.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pośrednictwem poczty elektronicznej 18 grudnia 2021 r., przed oficjalnym ogłoszeniem wyników na stronie internetowej muzeum.

Nagrody będzie można odbierać od 19 grudnia 2021 r. w Dziale Historii Miasta Muzeum Ceramiki przy ul. M. Kutuzowa 14 (od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-16.00, w niedziele w godz. 11.00-16.00).

Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z regulaminem.